آیت الله خامنه ای در مراسم تحلیف دانش آموختگان ارتش:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، هفتمین مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اهدای سردوشی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاههای ارتش، با حضور فرمانده کل قوا آغاز شد.

حضرت آیت الله خامنه ای ، رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم تاکید کردند ما از تحرک دیپلماسی دولت حمایت میکنیم و به تلاش دیپلماسی اهمیت میدهیم و از آنچه در سفر اخیر بود حمایت میکنیم البته برخی از آنچه در سفر نیویورک پیش آمد به نظر ما بجا نبود لکن ما به هیئت دیپلماسی دولت عزیزمان خوشبین هستیم ولی به آمریکاییها بدبینیم.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند:ما به امریکاییها بدبینیم و هیچ اعتمادی به آنان نداریم، دولت آمریکا غیرقابل اعتماد و خودبرتربین و غیرمنطقی و عهدشکن است و دولتی در تصرف شبکه صهیونیسم بین المللی است که بخاطر صهیونیستها مجبور است با رژیم غاصب مماشات کنند و نرمش نشان دهند.

مراسم اهدا سردوشی با حضور مقام معظم رهبریمراسم اهدا سردوشی با حضور مقام معظم رهبری


/ 2 نظر / 5 بازدید
سعید خاکی

سلام وبلاگ نویس عزیز از وبلاگ شما دیدن کردم و خوشحالم که شما هم از سرویس وبلاگ برای ارتباط هر چه بهتر با دوستان ، کاربران استفاده می کنید ... بنده در حال حاضر طراحی قالب وبلاگ و سایت انجام میدم و به همه وبلاگ ها سر میزنم و از همه دعوت می کنم که به وبلاگم سر بزنند ، تا در صورتی که خدماتم برای استفاده دوستان مناسب بود به آنها ارائه دهم ... منتظر حضورتان هستم ... با تشکر

هستی

سلام شما هم وبلاگ خوبی دارید بله با تبادل لینک موافقم خوشحال میشم لینکتون کنم فقط نمیدونم با چه نامی لینکتون کنم لطفا منو به نام مـــادرانــــه لینک کنید و بفرمائید با چه نامی لینکتون کنم با احترام هستی